BALEX - тенти, чохли, пошиття, ремонт, перетяжка салонів, меблів, Київ
RU

UA

пошив тентов для катеров, яхтпошив тентов для авто и мотоциклов, перетяжка салонаПеретяжка кожаной мебели


 

изделия из кожи

Завантажуємо курси валют від minfin.com.ua
 

Замовити тент

Вже багато років тенти застосовуються практично повсюдно для вирішення різноманітних задач. Матеріал, з якого здійснюється пошиття тентів, є високоміцним і досить стійким до впливу негативних якостей навколишнього середовища. Тому замовити тент часто бажають для захисту певного вантажу або транспортного засобу від атмосферних опадів, сонячного випромінювання або вітру.

Дуже часто замовити тент хочуть власники плавальних засобів. Такі тенти допоможуть уберегти водоплавний засіб пересування від впливу вологи, вітру або сонця.

Замовити тент для катеру, човну, яхти або для застосування в інших цілях Ви можете в нашому виробничому підприємстві «Balex».

Замовити тентЗвертайтеся до нас, щоб замовити тент бездоганної якості. Ми зможемо виготовити тент в максимально стислі терміни за індивідуальним замовленням. Замовивши тент в нашій фірмі, Ви отримаєте засіб захисту від несприятливих погодних умов, який ідеально підійде Вам за розміром.

У компанії «Balex» Ви можете замовити тент не тільки для водоплаваючого транспортного засобу, але і для організації різноманітних заходів на природі або для облаштування торгової точки під відкритим небом. Своїм клієнтам ми пропонуємо лояльні ціни на пошиття тентів за індивідуальними проектами, а також дуже приємні знижки. Багаторічний досвід роботи в цій сфері наших майстрів не дозволяє сумніватися у високій якості і надійності виготовлених фірмою «Balex» тентів. Звертайтеся в нашу компанію, і Ви не пошкодуєте, що вибрали саме нас.