BALEX - тенти, чохли, пошиття, ремонт, перетяжка салонів, меблів, Київ
RU

UA

пошив тентов для катеров, яхтпошив тентов для авто и мотоциклов, перетяжка салонаПеретяжка кожаной мебели


 

изделия из кожи

Завантажуємо курси валют від minfin.com.ua
 

Вироби зі шкіри

Вироби зі шкіриЗ давніх часів люди навчилися виготовляти різні вироби зі шкіри. Натуральна шкіра має приємний запах, тривалий час може експлуатуватися без істотних пошкоджень, на ній практично не видно забруднень, плям, подряпин. До того ж вона є екологічно чистим матеріалом, не шкодить здоров'ю людей і навколишньому середовищу. Згодом на шкірі можуть з'являтися потертості. Але головною перевагою цього матеріалу є якраз те, що потертості не псують його зовнішній вигляд. Шкіра просто набуває абсолютно новий образ, річ, виготовлена з неї, виглядає ще цікавіше. Тому можна сміливо стверджувати, що вироби зі шкіри мають майже необмежений термін служби, можуть використовуватися роками, передаватися з покоління в покоління.

Сьогодні натуральна шкіра є затребуваним матеріалом для виготовлення самої різної продукції. Особливо затребувані невеликі вироби зі шкіри, такі як чоловічі і жіночі ремені, різні портмоне і гаманці, чохли для мобільних телефонів, планшетів, електронних книг, чохли для зброї. Виготовляють з натуральної шкіри обкладинки для паперових книг, альбомів для фотографій, паспортів, документів для автомобілів. Такі речі постійно використовуються і піддаються великим навантаженням. Якщо їх виготовляти з синтетичних матеріалів, вони швидко втратять привабливий зовнішній вигляд. Вироби зі шкіри більш стійкі до навантажень, тому і зберігаються довгий час.

Вироби зі шкіри найчастіше характеризуються коричневим відтінком. Однак сьогодні вони можуть бути різних кольорів, завдяки використанню сучасних фарб. Особливо дорого і красиво виглядають вироби ручної роботи, виготовлені з натуральної шкіри. Прикрашають їх за допомогою різних художніх технік.

Придбати унікальні і красиві вироби з шкіри можна в компанії «BALEX»!