BALEX - тенти, чохли, пошиття, ремонт, перетяжка салонів, меблів, Київ
RU

UA

пошив тентов для катеров, яхтпошив тентов для авто и мотоциклов, перетяжка салонаПеретяжка кожаной мебели


 

изделия из кожи

Завантажуємо курси валют від minfin.com.ua
 

Пляжний тент

Пляжний тентПриємний відпочинок на природі обирають багато людей. Одним з найбільш бажаних видів такого відпочинку є пляжний. У теплі літні дні багато хто любить відпочити на березі річки, озера або моря, але перебувати довгий час під жаркими променями сонця не просто важко, але й небезпечно. Допомогти в такій ситуації може пляжний тент. З його допомогою у Вас завжди буде надійне укриття, яке захистить від палючих сонячних променів, а також від раптового дощу, що застав вас зненацька.
Придбати пляжний тент сьогодні можна в різних магазинах. Однак, якщо у Вас є певні вимоги до тенту або Вам для тих чи інших цілей необхідна велика кількість тентів, то можна замовити їх індивідуальне пошиття. Таку послугу пропонують деякі підприємства, вибирати серед яких варто з урахуванням якості роботи фахівців, а також розцінок на послуги.
Пляжний тент може мати різні розміри, можуть незначно відрізнятися способи кріплення. Від цих показників, як правило, варіюється вартість виробу.

Вам потрібен надійний пляжний тент? Купити його за доступною ціною можна в компанії «Balex».

Ми займаємося виготовленням тентів, чохлів, торгових наметів і маємо великий досвід у даній сфері. Тому у нас Ви завжди можете розраховувати на високу якість виробів, а також на короткі терміни їх виготовлення. Для кожного замовлення ми використовуємо тільки найкращі матеріали та фурнітуру. У нас також представлені помірні ціни, тому купити пляжний тент Ви зможете абсолютно недорого.
Якісний пляжний тент стане справжнім порятунком в спекотний літній день.