BALEX - тенти, чохли, пошиття, ремонт, перетяжка салонів, меблів, Київ
RU

UA

пошив тентов для катеров, яхтпошив тентов для авто и мотоциклов, перетяжка салонаПеретяжка кожаной мебели


 

изделия из кожи

Завантажуємо курси валют від minfin.com.ua
 

Тент стоянковий на катер

Тент стоянковий на катерКатер - це прекрасна можливість активно відпочивати на природі, а також регулярно займатися риболовлею. Однак в зимову пору року плавати на ньому холодно, тому багато власників катерів просто зберігають їх на вулиці, або в гаражі. Звичайно ж, другий варіант набагато краще, але не у всіх є місце в гаражі для катера. За умови, коли він знаходиться постійно на вулиці, необхідно використовувати тент стоянковий на катер.

Тент стоянковий на катер захищає його від негативного впливу різних факторів зовнішнього середовища. Перш за все, він захищає від впливу вітру, сонячних променів, дощу та іншої вологи. Крім того, тент допомагає зберегти гарний зовнішній вигляд катеру, перешкоджає корозії та вигорянню фарби. Виготовляється тент з міцною і вологостійкої тканини, яка за своїми властивостями і характеристиками нагадує наметову тканину. Найбільш часто використовують акрилову тканину і нейлонову. Колір тканини може бути різним, але найкраще віддати перевагу темним накриттям. Тоді бруд і пил на тенті не буде видно.

Тент стоянковий на катер вибирати потрібно не тільки з урахуванням якості і кольору тканини. Всі кріплення його також повинні бути високої якості. Вони повинні бути виготовлені зі стійкого до корозії металу. Якщо в якості кріплень використовуються «липучки», затискачі та спеціальні блискавки, потрібно переконатися, що вони надійно закріплюють тент на водному транспорті. Крім того, сам тент стоянковий на катер повинен щільно накривати його поверхню і не пропускати повітря і вологу. В іншому випадку під тентом може створитися конденсат, який стане причиною корозії.

У компанії «BALEX» можна придбати тент стоянковий на катер, виготовлений за Вашим індивідуальним замовленням!

Ми зробимо для Вас якісний тент стоянковий на катер, який надійно захищатиме Ваш транспорт від атмосферного впливу і механічних пошкоджень!