BALEX - тенти, чохли, пошиття, ремонт, перетяжка салонів, меблів, Київ
RU

UA

пошив тентов для катеров, яхтпошив тентов для авто и мотоциклов, перетяжка салонаПеретяжка кожаной мебели


 

изделия из кожи

Завантажуємо курси валют від minfin.com.ua
 

Човнові тенти

Човнові тентиВідпочинок на воді - це весело і корисно. Адже перебування на природі позбавляє від повсякденного стресу і дає можливість просто спостерігати красу навколо. Куди б ви не відправлялися: на риболовлю, звичайну прогулянку або навіть на пошуки пригод, не забудьте, що потрібно бути добре захищеним від сонячних променів і можливих опадів. Для цієї мети і існують човнові тенти.

Приємну прогулянку не зможе зіпсувати холодний вітер або дрібний дощ - човнові тенти стануть маленькою фортецею для щасливих володарів водного транспорту.

Всі учасники водної подорожі будуть почувати себе комфортно, адже у них є надійний захист над головою. Човнові тенти укриють і від палючого сонця, яке хоч і приємно гріє, але все ж може негативно відбитися на настрої і здоров'ї відпочиваючих. Особливо, якщо мова йде про дітей. Тривала водна прогулянка може їх втомити, а човнові тенти допоможуть забезпечити хороший відпочинок.

Тюнінгове ательє Balex пошиє на замовлення човнові тенти для великих човнів і маленьких човників - у нас тільки якісний результат!

Пересуватися по воді і насолоджуватися цим - можливість, яка доступна кожному. Всього лише потрібно добре підготуватися до поїздки. Це означає, що не тільки човен повинен бути справний, а гарний настрій при собі, але й те, що потрібно заздалегідь подумати про комфорт і захисту від негоди. Бажано почати займатися даним питанням ще до початку сезону, тоді ви у всеозброєнні будете готові штурмувати водні простори з човном, яка рветься назустріч новим пригодам.

Човнові тенти від тюнінгового ательє Balex - це свобода підкорення водних горизонтів під надійним захистом!