BALEX - тенти, чохли, пошиття, ремонт, перетяжка салонів, меблів, Київ
RU

UA

пошив тентов для катеров, яхтпошив тентов для авто и мотоциклов, перетяжка салонаПеретяжка кожаной мебели


 

изделия из кожи

Завантажуємо курси валют від minfin.com.ua
 

Купити чохол для човнового мотора

Купити чохол для човнового мотораЧовен - це прекрасна можливість провести вільний час за риболовлею або просто відпочити на водній прогулянці. У сучасних човнах використовуються човнові мотори. Саме завдяки їм ми можемо сповна насолодитися швидкістю пересування і відчуттям вітру.

Щоб човен прослужила довго і якісно, за ним потрібен догляд, але особливого ставлення звичайно ж заслуговує човновий мотор. Купити чохол на нього не просто потрібно, а необхідно. Купити чохол для човнового мотора - означає надійно захистити його.

Купити чохол для човнового мотора ви можете в тюнинговому ательє Balex. Ми забезпечимо надійний захист «серцю» вашого човна!

Ми займаємося індивідуальним пошиттям чохлів для різних виробів і завжди намагаємося забезпечити клієнта продуктом найвищої якості. У нас - тільки індивідуальний підхід і кращі тканини.

Купити чохол для човнового мотора необхідно для більш зручного транспортування і для того, щоб без проблем закинути в машину двигун і нічого не забруднити ні у салоні, ні у багажнику. Купити чохол для човнового мотора також потрібно з метою захисту від механічних пошкоджень. Усередині чохла знаходиться м'яка тканина, яка не дозволить з'явиться на двигуні тому, чого там бути не повинно, а саме - подряпинам та іншим можливим неприємностям.

Зверху човновий мотор захищається за допомогою зовнішньої водовідштовхувальної  тканини, яка досить міцна і, безсумнівно, прослужить вам довго.

Якщо вам необхідно купити чохол для човнового мотора - звертайтеся в тюнингове ательє Balex. Наші майстри зроблять так, що транспортування човнового двигуна вам завжди буде тільки в радість!