BALEX - тенти, чохли, пошиття, ремонт, перетяжка салонів, меблів, Київ
RU

UA

пошив тентов для катеров, яхтпошив тентов для авто и мотоциклов, перетяжка салонаПеретяжка кожаной мебели


 

изделия из кожи

Завантажуємо курси валют від minfin.com.ua
 

Тент на гідроцикл

Тент на гідроциклГідроцикл з'явився в далекому 1968 році зовсім випадково, адже розробники хотіли створити самохідні водні лижі, а вийшло щось зовсім нове - подоба мотоцикла, яка «літає» по воді. Але компанія Bombardier не надала особливого значення своєму винаходу і він не вийшов в масове виробництво. І ох як даремно! Адже технологію вдало «підгледіли» японські фахівці. І ось вже Kawasaki Heavy Industries по-справжньому змогли показати всьому світу потенціал цього водного засобу пересування. Гідроцикл став популярний скрізь, де є доступ до великих водойм. Він став і розвагою для всієї родини, і екстремальним спортом одночасно. Все це говорить про те, що гідроцикл полюбився дуже багатьом, а для деяких навіть став невід'ємною частиною життя.

Коли у нас є улюблена річ, то, безсумнівно, ми намагаємося максимально продовжити термін її служби за допомогою дбайливого ставлення та догляду. Тент на гідроцикл - це саме те, чим ви можете захистити свій аквабайк від впливу різних негативних факторів.

Тент на гідроцикл необхідний для транспортування цього засобу водного пересування. Тент на гідроцикл чудово захистить від пошкодження лако-барвисте покриття обводів днища, адже яким би потужним не видався аквабайк, але йому теж необхідна турбота.

Тюнінгове ательє Balex забезпечить вас якісним тентом на гідроцикл. Тепер ваш аквабайк буде завжди надійно захищений!

Ми займаємося пошиттям тентів на гідроцикли на замовлення. Майстерність наших фахівців у поєднанні зі спеціальними тканинами перетворюється на індивідуальний сучасний тент.

Якщо необхідно пошити тент на гідроцикл - звертайтеся в Balex. Тут знають все про тенти і чохли, які прослужать вам довго.