BALEX - тенти, чохли, пошиття, ремонт, перетяжка салонів, меблів, Київ
RU

UA

пошив тентов для катеров, яхтпошив тентов для авто и мотоциклов, перетяжка салонаПеретяжка кожаной мебели


 

изделия из кожи

Завантажуємо курси валют від minfin.com.ua
 

Тент стоянковий на моторний човен

Тент стоянковий на моторний човенСправжні любителі активного відпочинку на природі воліють проводити свій вільний час, катаючись на моторному човні. Такий відпочинок допомагає отримати масу позитивних емоцій, розслабитися, забути про проблеми і насолодитися красою водної природи. Однак в зимову пору року, моторний човен в основному не використовується. Якщо є гараж, він може зберігатися там. Якщо ж його немає, необхідно використовувати тент стоянковий на моторний човен.

Тент стоянковий на моторний човен - це покриття зі спеціального виду тканини, призначення якого полягає в тому, щоб зберегти човен від негативного впливу природних факторів. Таким чином, він захищає моторний човен від вітру, дощу, снігу, бруду і пилу. Із застосуванням тенту можна не боятися зберігати човен в зимову пору року на вулиці. Його використання значно збільшує термін її експлуатації. Однак тент стоянковий на моторний човен може використовуватися і як додаткове укриття транспорту всередині приміщення.

Ефективність застосування тенту багато в чому залежить від його якості. Тому тент стоянковий на моторний човен повинен бути виготовлений з міцної тканини, яка зможе надійно захищати Ваш водний транспорт. Колір тканини варто вибирати темний. Він також не повинен бути прозорим. Темна і непрозора тканина зможе надійно захищати човен від негативного впливу сонячних променів і цікавих сусідів. Під час придбання тенту потрібно також враховувати розміри човна. Він повинен щільно перебувати на ній, щоб не пропускати вологу. В такому випадку не виникатиме конденсат, і Ви зможете уникнути процесу корозії і появи іржі.

Найкраще купувати тент стоянковий на моторний човен, пошитий за Вашим індивідуальним замовленням. Тоді Ви зможете дійсно купити такий товар, який буде в повній мірі відповідати Вашим вимогам і бажанням.

Фахівці компанії «BALEX» зроблять для Вас якісний тент стоянковий на моторний човен!

Телефонуйте прямо зараз, щоб оформити своє замовлення!