BALEX - тенти, чохли, пошиття, ремонт, перетяжка салонів, меблів, Київ
RU

UA

пошив тентов для катеров, яхтпошив тентов для авто и мотоциклов, перетяжка салонаПеретяжка кожаной мебели


 

изделия из кожи

Завантажуємо курси валют від minfin.com.ua
 

Виготовлення тентів

Виготовлення тентівТенти на сьогоднішній день забезпечують належний захист від сонця і атмосферних опадів. Застосовуються тенти для захисту від зовнішніх впливів автомобілів, катерів, човнів. Тентові укриття встановлюються на дачній ділянці, для проведення ярмарків. Все більше і більше власників підприємств громадського харчування (переважно кафе) встановлюють тенти для створення літніх майданчиків. Переоцінити значення тентів в сучасному світі практично неможливо. Саме тому, виготовлення тентів є важливою галуззю.

Найчастіше, точки продажів пропонують вже готові рішення тентових накриттів, які можуть відповідати вимогам замовника, а можуть просто не підійти. Тому ми пропонуємо виготовлення тентів за індивідуальними замовленнями. Це дозволяє забезпечити кожного клієнта саме тією продукцією, якої він потребує.

Професійне виготовлення тентів здійснюється компанією «Balex».

Затребуваність тентів цілком легко пояснити, враховуючи ті переваги, якими вони володіють. Тенти легко збираються і розбираються, їх зручно транспортувати. Обслуговування тентів також не викличе утруднень.

Виготовлення тентів за нестандартними проектами дозволяє враховувати всі побажання клієнта і його вимоги до якості, функціональності і зовнішнього вигляду укриттів. Звернувшись до нас, Ви можете бути впевнені, що виготовлення тентів буде виконано в короткі терміни. Ми використовуємо якісні матеріали, тому тент, придбаний у нас, прослужить дуже довго. Крім того, нас відрізняє лояльна цінова політика, що забезпечує взаємовигідне співробітництво.

Виготовлення тентів високої якості - це завдання, з яким з легкістю впораються фахівці нашої компанії.