BALEX - тенти, чохли, пошиття, ремонт, перетяжка салонів, меблів, Київ
RU

UA

пошив тентов для катеров, яхтпошив тентов для авто и мотоциклов, перетяжка салонаПеретяжка кожаной мебели


 

изделия из кожи

Завантажуємо курси валют від minfin.com.ua
 

Вироби зі шкіри ручної роботи

Вироби зі шкіри ручної роботиМи звикли, що нас так чи інакше оточують різноманітні вироби зі шкіри. Декоративна складова таких виробів може бути як дуже простою, так і досить складною. Вироби зі шкіри ручної роботи виготовляються майстрами з незапам'ятних часів. І сьогодні, як і раніше, вони мають високу цінність.

Шкіра - дійсно універсальний матеріал. Він може використовуватися для створення різних предметів і речей (починаючи від гаманця і закінчуючи оббивкою салону авто). Для чого б не використовувався матеріал, він незмінно буде показувати високі параметри міцності, зручності, довговічності. Крім того, вироби зі шкіри ручної роботи - неймовірно красиві, елегантні. Тому, якщо Ви вирішите придбати вироби зі шкіри ручної роботи, то вони стануть справжньою окрасою і добротним предметом для Вас. Також такі вироби стануть відмінним подарунком, який буде гідно оцінений. Це може бути: візитниця, футляр для окулярів, фляги, чохол телефону або планшета, для фляги, зброї і так далі. Список таких виробів можна перераховувати безкінечно.

Якісні вироби зі шкіри ручної роботи можна замовити в компанії «Balex».

Ми виготовимо для Вас вироби зі шкіри ручної роботи будь-якої складності. Оформлення виробів ми виконуємо в різних техніках. Вибір тієї чи іншої техніки проводиться виходячи з побажань замовника, а також доцільності для конкретного предмета. На роботу ми встановлюємо лояльну ціну, тому скористатися нашими послугами може кожен бажаючий.

Якщо Ви віддаєте перевагу поєднанню якості і високої естетичності, то вироби зі шкіри ручної роботи найкращим чином відповідають цим вимогам.