BALEX - тенти, чохли, пошиття, ремонт, перетяжка салонів, меблів, Київ
RU

UA

пошив тентов для катеров, яхтпошив тентов для авто и мотоциклов, перетяжка салонаПеретяжка кожаной мебели


 

изделия из кожи

Завантажуємо курси валют від minfin.com.ua
 

Вироби з натуральної шкіри

Вироби з натуральної шкіриНатуральні матеріали завжди користувалися великою популярністю і мали більш високу цінність, ніж речі з штучних матеріалів. Одним з таких матеріалів, який використовується з давніх-давен, є шкіра. Вона має прекрасні характеристиками, довго служить, підходить для створення численних виробів з натуральної шкіри. Варто також відзначити, що шкіру можна піддавати різним видам обробки, завдяки чому створені речі і предмети можуть мати різну текстуру.

Вироби з натуральної шкіри красиві, довго служать, приємні на дотик, зручні в експлуатації. Але по-справжньому естетичні та витончені вироби бувають виключно ручної роботи. Такі предмети цінуються значно вище, так як їх створення - це наполеглива праця, а кожна річ унікальна і має максимально високу якість.

Вартість в Україні виробів з натуральної шкіри значно варіюється. Ціна залежить від якості шкіри, розмірів і складності виробу, його обробки, а також розцінок конкретного майстра. Замовляючи виготовлення того чи іншого предмета зі шкіри, варто ознайомитися з прикладами робіт, відгуками про майстра або фірму, уточнити якість використовуваної шкіри.

Естетичні та якісні вироби з натуральної шкіри можна недорого замовити в нашій компанії.

Ми пропонуємо ексклюзивне виготовлення різноманітних виробів з натуральної шкіри з можливістю художнього оформлення в найпоширеніших техніках. Крім того, до нас Ви можете звернутися, якщо Вам знадобився ремонт предметів зі шкіри або необхідно перетягнути салон авто.

Вироби з натуральної шкіри - це завжди красиво, природно, благородно, довговічно і елегантно.