BALEX - тенти, чохли, пошиття, ремонт, перетяжка салонів, меблів, Київ
RU

UA

пошив тентов для катеров, яхтпошив тентов для авто и мотоциклов, перетяжка салонаПеретяжка кожаной мебели


 

изделия из кожи

Завантажуємо курси валют від minfin.com.ua
 

Вироби зі шкіри на замовлення

Вироби зі шкіри на замовленняПрактично з найперших часів люди навчилися використовувати натуральну шкіру різних тварин для виготовлення одягу, взуття, прикрас. Шкіра застосовувалася в якості матеріалу для плетіння книг, виготовлення побутових меблів. У наш час помінялися технології виготовлення багатьох речей, способи, але колишнім залишилося використання натуральної шкіри. Цей матеріал цінується завдяки високим експлуатаційними властивостями, приємному запаху, красивому зовнішньому вигляду.

Вироби зі шкіри на замовлення можуть стати відмінним подарунком близькій людині, другу, колезі по роботі. Головна перевага такого подарунка - його унікальність. Наприклад, просто шкіряний гаманець приємно отримати в подарунок, але гаманець з особливим унікальним дизайном може стати самим незабутнім подарунком. Особливо цінними вважаються вироби зі шкіри на замовлення, виготовлені ручним способом. Ручна робота завжди є певним видом мистецтва, цінність якого з роками лише зростає. Вартість такого подарунка повністю окупається за рахунок максимальної кількості позитивних емоцій, які відчуває його щасливий одержувач.
Вироби зі шкіри на замовлення - це також можливість порадувати себе. Можна замовити гарний шкіряний ремінь, прикрашений унікальним розписом. Приємно буде також мати вдома альбом для фотографій з обкладинкою з натуральної шкіри, на якій буде особливе гравірування. Інтер'єр будинку можна прикрасити за допомогою таких унікальних виробів зі шкіри на замовлення, як настінні годинники, різноманітні рамки для фотографій та інші аксесуари. Також красиво і незвично виглядає шкіряна картина. Вона прекрасно буде виглядати в вітальні, особливо якщо там будуть стояти шкіряні меблі.

Порадуйте себе і своїх близьких виробами зі шкіри на замовлення від компанії «BALEX»!

На сайті компанії зазначена інформація про те, які вироби зі шкіри на замовлення можна придбати.