BALEX - тенти, чохли, пошиття, ремонт, перетяжка салонів, меблів, Київ
RU

UA

пошив тентов для катеров, яхтпошив тентов для авто и мотоциклов, перетяжка салонаПеретяжка кожаной мебели


 

изделия из кожи

Завантажуємо курси валют від minfin.com.ua
 

Тент для альтанки

Тент для альтанкиАльтанка - це легка крита споруда, призначена для відпочинку в теплу пору року. Альтанка ідеально підходить для дружніх посиденьок, сімейних свят та урочистостей, однак, дощ, вітер і комахи можуть затьмарити відпочинок, так як від них спорудження врятувати не в силах. Допомогти в такій ситуації покликаний тент для альтанки. Він допоможе створити затишок усередині альтанки, навіть якщо погодні умови несприятливі.

Сучасний тент для альтанки виготовляють, переважно, з ПВХ плівок. Полівінілхлорид вже давно зарекомендував себе як чудовий матеріал, який на сьогоднішній день використовується в багатьох сферах. Він безпечний у застосуванні, має невисоку собівартість і прекрасно справляється з покладеними на нього функціями.

Тент для альтанки може бути як прозорим, так і непрозорим, кольоровим. Вибір певного виду повністю залежить від побажань замовника. З одного боку, прозорий тент залишає огляд і не заважає єднанню з природою. З іншого боку, кольорова щільна тканина захищає від цікавості сторонніх очей.

Якщо Вам потрібен надійний тент для альтанки за помірною ціною, то телефонуйте нам.

Використання якісного тенту дозволить насолоджуватися перебуванням в альтанці не тільки влітку, а й взимку. У таку альтанку можна спокійно ставити обігрівальні прилади, і тент буде утримувати тепло всередині.

Тент для альтанки відмінно підходить як для будівель на дачі або присадибній ділянці, так і для літніх кафе, веранд ресторанів.

Звернувшись в компанію «Balex», Ви завжди зможете придбати якісний і недорогий тент для альтанки.